Znaleziono 5163 ofert

Sortuj

Wrzeciono

Garaż na sprzedaż

Numer oferty : 34964550113

14 m2   3 964,29 PLN/m2
  Rok budowy 2002  
55 500,00 PLN szczegóły
Perzycka

Magazyn z biurami na sprzedaż

Numer oferty : 34964548771

230 m2   4 304,35 PLN/m2
  Rok budowy 2003 Działka 600 m2
990 000,00 PLN szczegóły
Niecała

Lokal handlowy/usługowy na wynajem

Numer oferty : 34964550319

85 m2 3 Pokoje 74,12 PLN/m2
Piętro 1 z (7)    
6 300,00 PLN szczegóły

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964548874

200 m2 5 pokoi 38 750,00 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2025 Działka 5 050 m2
7 750 000,00 PLN szczegóły
Partyzantów

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964550324

1 018 m2   216,11 PLN/m2
     
220 000,00 PLN szczegóły
Spartakusa

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546643

670 m2 20 pokoi 4 776,12 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2006 Działka 1 037 m2
3 200 000,00 PLN szczegóły
Armii Krajowej

Działka (Usługowo-mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547710

18 037 m2   243,94 PLN/m2
     
4 400 000,00 PLN szczegóły
Piastowskie

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964549800

59,80 m2 2 Pokoje 20 000,00 PLN/m2
Piętro 0 z (9) Rok budowy 2007  
1 196 000,00 PLN szczegóły
Tomcia Palucha

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964549533

37,30 m2 2 Pokoje 16 085,79 PLN/m2
Piętro 2 z (3) Rok budowy 2001  
600 000,00 PLN szczegóły
Na Zakolu Wisły

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964550339

56,30 m2 3 Pokoje 15 364,12 PLN/m2
Piętro 3 z (7) Rok budowy 2016  
865 000,00 PLN szczegóły
mjr. Henryka Sucharskiego

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964549487

41,43 m2 2 Pokoje 60,34 PLN/m2
Piętro 4 z (11) Rok budowy 1987  
2 500,00 PLN szczegóły
Lazurowa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964548781

57,53 m2 3 Pokoje 21 380,15 PLN/m2
Piętro 1 z (5) Rok budowy 2023  
1 230 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: