Znaleziono 5163 ofert

Sortuj

Puławska

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964550269

69,30 m2 3 Pokoje 108,23 PLN/m2
Piętro 6 z (9) Rok budowy 2020  
7 500,00 PLN szczegóły
Grunwaldzka

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964550083

339,10 m2 5 pokoi 2 770,16 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 1990 Działka 1 311 m2
939 360,00 PLN szczegóły
Półwiejska

Biuro na wynajem

Numer oferty : 34964550242

175 m2 6 pokoi 42,86 PLN/m2
Piętro 1 z (3) Rok budowy 1930  
7 500,00 PLN szczegóły

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964550276

278,19 m2 5 pokoi 11 862,40 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2017 Działka 1 005 m2
3 300 000,00 PLN szczegóły
Garnizonowa

Działka (Rekreacyjna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964550286

392 m2   762,76 PLN/m2
     
299 000,00 PLN szczegóły

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964550288

168 m2 5 pokoi 8 869,05 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2012 Działka 627 m2
1 490 000,00 PLN szczegóły
Orzechowa

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964549652

37,60 m2 2 Pokoje 47,87 PLN/m2
Piętro 3 z (3)    
1 800,00 PLN szczegóły
Pancerna

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964535590

147,50 m2 5 pokoi 8 942,37 PLN/m2
Piętro 1 z (2) Rok budowy 2014  
1 319 000,00 PLN szczegóły
Piłsudskiego

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964500865

126 m2 3 Pokoje 4 447,30 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1980 Działka 2 261 m2
560 360,00 PLN szczegóły
Długa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964549572

133,98 m2 6 pokoi 12 987,01 PLN/m2
Piętro 0 z (2) Rok budowy 2019  
1 740 000,00 PLN szczegóły
Przejazd

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964550320

60 m2 2 Pokoje 75,00 PLN/m2
Piętro 6 z (7) Rok budowy 2006  
4 500,00 PLN szczegóły
Sulmierzycka

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964550310

73,40 m2 2 Pokoje 13 351,00 PLN/m2
Piętro 0 z (4) Rok budowy 1998  
980 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: