Znaleziono 5176 ofert

Sortuj

Wileńska

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964550427

35 m2 1 pokoi 77,14 PLN/m2
Piętro 3 z (6) Rok budowy 2021  
2 700,00 PLN szczegóły

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964550237

56,40 m2 2 Pokoje 15 921,99 PLN/m2
Piętro 3 z (4) Rok budowy 1930  
898 000,00 PLN szczegóły
Żelazna

Lokal komercyjny na wynajem

Numer oferty : 34964540017

179,70 m2 5 pokoi 43,00 PLN/m2
Piętro 1 z (7) Rok budowy 1995  
7 700,00 PLN szczegóły
Żelazna

Biuro na sprzedaż

Numer oferty : 34964550433

179,70 m2 5 pokoi 14 463,00 PLN/m2
Piętro 2 z (7) Rok budowy 1995  
2 599 000,00 PLN szczegóły
Żelazna

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964550434

179,70 m2 5 pokoi 14 463,00 PLN/m2
Piętro 2 z (7) Rok budowy 1995  
2 599 000,00 PLN szczegóły
Szwoleżerów

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964548998

63,60 m2 3 Pokoje 11 179,25 PLN/m2
Piętro 2 z (3) Rok budowy 2003  
711 000,00 PLN szczegóły
Mariana Smoluchowskiego

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964550432

44,69 m2 2 Pokoje 58,18 PLN/m2
Piętro 2 z (5) Rok budowy 2023  
2 600,00 PLN szczegóły
Legionów

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964549703

73 m2 3 Pokoje 10 301,37 PLN/m2
Piętro 3 z (5) Rok budowy 2012  
752 000,00 PLN szczegóły
Jana Kochanowskiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964549704

38 m2 2 Pokoje 15 000,00 PLN/m2
Piętro 4 z (4) Rok budowy 1973  
570 000,00 PLN szczegóły
Słoneczna

Działka (Pod zabudowę wielorodzinną) na sprzedaż

Numer oferty : 34964550444

3 000 m2   1 333,00 PLN/m2
     
3 999 000,00 PLN szczegóły
Graniczna

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964548486

53,75 m2 2 Pokoje 8 930,23 PLN/m2
Piętro 2 z (2) Rok budowy 1950  
480 000,00 PLN szczegóły

Działka (Rolna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964550450

36 207 m2   4,90 PLN/m2
     
177 414,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: