Znaleziono 5163 ofert

Sortuj

Borkowska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964543001

39,41 m2 1 pokoi 15 985,79 PLN/m2
Piętro 0 z (3) Rok budowy 2003  
630 000,00 PLN szczegóły

Działka (Mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964548506

37 765 m2   95,00 PLN/m2
     
3 587 675,00 PLN szczegóły
Łąkowa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964548769

72,79 m2 3 Pokoje 12 776,48 PLN/m2
Piętro 4 z (5) Rok budowy 1910  
930 000,00 PLN szczegóły
ks. Ignacego Skorupki

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964550139

41,47 m2 2 Pokoje 13 501,33 PLN/m2
Piętro 1 z (4) Rok budowy 2025  
559 900,00 PLN szczegóły
Śląska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964544065

100 m2 4 Pokoje 9 900,00 PLN/m2
Piętro 3 z (4) Rok budowy 1935  
990 000,00 PLN szczegóły
Dolnośląskie

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964550159

68,80 m2 3 Pokoje 5 281,40 PLN/m2
Piętro 3 z (4) Rok budowy 1980  
363 360,00 PLN szczegóły
Borsucza

Dom (Wolnostojący) na wynajem

Numer oferty : 34964549748

208 m2 5 pokoi 38,46 PLN/m2
  Rok budowy 2025 Działka 1 439 m2
8 000,00 PLN szczegóły
Stawki

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964534564

55,80 m2 2 Pokoje 19 623,66 PLN/m2
Piętro 1 z (15) Rok budowy 2007  
1 095 000,00 PLN szczegóły
Gąsawska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964550199

31,30 m2 2 Pokoje 8 785,94 PLN/m2
Piętro 2 z (3) Rok budowy 2010  
275 000,00 PLN szczegóły
Radomska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964521892

50,26 m2 2 Pokoje 6 744,93 PLN/m2
Piętro 3 z (3)    
339 000,00 PLN szczegóły
Wrocławska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964550203

71 m2 3 Pokoje 14 929,58 PLN/m2
Piętro 0 z (4) Rok budowy 1964  
1 060 000,00 PLN szczegóły
ks. Jana Pawła Siega

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964550181

94 m2 4 Pokoje 15 202,13 PLN/m2
Piętro 1 z (3) Rok budowy 2005  
1 429 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: