Znaleziono 5163 ofert

Sortuj

Jana Korcza

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964550105

47,20 m2 2 Pokoje 7 394,07 PLN/m2
Piętro 3 z (4) Rok budowy 1995  
349 000,00 PLN szczegóły
ks. Alojzego Koziełka

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964549853

36,89 m2 2 Pokoje 62,35 PLN/m2
Piętro 2 z (2) Rok budowy 1950  
2 300,00 PLN szczegóły
Zakrzowiecka

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964537773

114,30 m2 4 Pokoje 20 446,19 PLN/m2
Piętro 1 z (2) Rok budowy 2023  
2 337 000,00 PLN szczegóły
Hektarowa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964500606

122 m2 4 Pokoje 23 361,00 PLN/m2
Piętro 1 z (3) Rok budowy 2015  
2 850 000,00 PLN szczegóły
Myśliwska

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964549504

334,89 m2 7 pokoi 10 421,33 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2022 Działka 2 092 m2
3 490 000,00 PLN szczegóły
Dalanowska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964541981

173 m2 4 Pokoje 28 843,93 PLN/m2
Piętro 6 z (6) Rok budowy 2012  
4 990 000,00 PLN szczegóły
Białostocka

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964548362

62,97 m2 3 Pokoje 5 454,98 PLN/m2
Piętro 9 z (10) Rok budowy 1975  
343 500,00 PLN szczegóły
Danusi

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964549824

193,75 m2 5 pokoi 14 709,68 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2006 Działka 816 m2
2 850 000,00 PLN szczegóły
Głębocka

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964549839

104,60 m2 4 Pokoje 76,48 PLN/m2
Piętro 4 z (4) Rok budowy 2019  
8 000,00 PLN szczegóły
Okrąg

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964550126

22,80 m2 1 pokoi 21 000,00 PLN/m2
Piętro 4 z (9) Rok budowy 1964  
478 800,00 PLN szczegóły

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964549933

52,76 m2 2 Pokoje 10 974,22 PLN/m2
Piętro 1 z (3) Rok budowy 2011  
579 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964549389

1 200 m2   80,00 PLN/m2
     
96 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: