Znaleziono 5163 ofert

Sortuj

Rzgowska

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964549614

17 m2 1 pokoi 58,82 PLN/m2
Piętro 1 z (2)    
1 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964550074

892 m2   106,50 PLN/m2
     
95 000,00 PLN szczegóły
Czarnochowice

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964550091

68 m2 3 Pokoje 44,12 PLN/m2
Piętro 1 z (5) Rok budowy 2020  
3 000,00 PLN szczegóły
Podleśna

Działka (Usługowo-mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964548938

1 289 m2   271,53 PLN/m2
     
350 000,00 PLN szczegóły
Jana Pawła II

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964546175

91,70 m2 3 Pokoje 9 160,31 PLN/m2
Piętro 4 z (6) Rok budowy 2004  
840 000,00 PLN szczegóły
Łukiska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964549502

45,20 m2 2 Pokoje 19 690,27 PLN/m2
Piętro 1 z (4) Rok budowy 2018  
890 000,00 PLN szczegóły
Grójecka

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964545972

47 m2 2 Pokoje 13 595,74 PLN/m2
Piętro 3 z (4) Rok budowy 1969  
639 000,00 PLN szczegóły
Potoczek

Dom (Bliźniak) na sprzedaż

Numer oferty : 34964550098

173,50 m2 5 pokoi 12 657,00 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2011 Działka 503 m2
2 196 000,00 PLN szczegóły
Krzywe Koło

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964550108

56 m2 2 Pokoje 60,71 PLN/m2
Piętro 2 z (4) Rok budowy 1950  
3 400,00 PLN szczegóły
Świętopełka

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964550094

350 m2 7 pokoi 15 714,29 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 1965 Działka 360 m2
5 500 000,00 PLN szczegóły
Zbożowa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964548692

63,41 m2 3 Pokoje 8 421,38 PLN/m2
Piętro 4 z (4) Rok budowy 1975  
534 000,00 PLN szczegóły

Działka (Siedliskowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964550111

3 400 m2   85,29 PLN/m2
     
290 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: