Znaleziono 5163 ofert

Sortuj

Leśna

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964549656

120 m2 2 Pokoje 8 753,00 PLN/m2
Piętro z (2)   Działka 7 879 m2
1 050 360,00 PLN szczegóły

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964550051

41 m2 3 Pokoje 43,90 PLN/m2
Piętro 1 z (1)    
1 800,00 PLN szczegóły
Okopowa

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964549648

57,80 m2 2 Pokoje 69,20 PLN/m2
Piętro 13 z (17) Rok budowy 2008  
4 000,00 PLN szczegóły
Anieli Krzywoń

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964548213

71,73 m2 4 Pokoje 12 059,11 PLN/m2
Piętro 5 z (12) Rok budowy 1977  
865 000,00 PLN szczegóły
Głogowska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964535887

31,08 m2 1 pokoi 12 065,64 PLN/m2
Piętro 2 z (2) Rok budowy 1910  
375 000,00 PLN szczegóły
Komputerowa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964549996

101,71 m2 4 Pokoje 23 498,18 PLN/m2
Piętro 7 z (7) Rok budowy 2019  
2 390 000,00 PLN szczegóły
Brzozowa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964550068

46,90 m2 2 Pokoje 4 477,61 PLN/m2
Piętro 4 z (4) Rok budowy 1975  
210 000,00 PLN szczegóły
Wiatraczna

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964508143

220 m2 4 Pokoje 2 136,36 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 1988 Działka 451 m2
470 000,00 PLN szczegóły
Lubuska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964550067

36,98 m2 1 pokoi 5 381,29 PLN/m2
Piętro 0 z (3) Rok budowy 1940  
199 000,00 PLN szczegóły
płk. dr. St. Więckowskiego

Komercyjny na sprzedaż

Numer oferty : 34964550069

72,78 m2   4 987,63 PLN/m2
Piętro 0 z (4) Rok budowy 1920  
363 000,00 PLN szczegóły
Rzgowska

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964549613

21 m2 1 pokoi 52,38 PLN/m2
Piętro 0 z (2)    
1 100,00 PLN szczegóły
Gładka

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964550066

63 m2 3 Pokoje 6 968,25 PLN/m2
Piętro 4 z (4) Rok budowy 1980  
439 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: