Znaleziono 5163 ofert

Sortuj

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964462682

5 393 m2   309,66 PLN/m2
     
1 670 000,00 PLN szczegóły
Jana Maklakiewicza

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964535217

39,40 m2 2 Pokoje 15 989,85 PLN/m2
Piętro 6 z (10) Rok budowy 1972  
630 000,00 PLN szczegóły

Obiekt na sprzedaż

Numer oferty : 34964550029

838,91 m2   4 172,08 PLN/m2
  Rok budowy 2003 Działka 1 520 m2
3 500 000,00 PLN szczegóły
Jana Spychalskiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964547684

51,53 m2 1 pokoi 17 271,49 PLN/m2
Piętro 1 z (7) Rok budowy 2024  
890 000,00 PLN szczegóły
Zygmunta Słomińskiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964510083

144 m2 4 Pokoje 20 798,61 PLN/m2
Piętro 17 z (23) Rok budowy 2007  
2 995 000,00 PLN szczegóły
Tamka

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964550032

58,90 m2 2 Pokoje 25 297,11 PLN/m2
Piętro 3 z (6) Rok budowy 2001  
1 490 000,00 PLN szczegóły
Denarowa

Dom (Segment skrajny) na sprzedaż

Numer oferty : 34964550027

282 m2 6 pokoi 9 397,16 PLN/m2
Piętro z (4) Rok budowy 2001 Działka 371 m2
2 650 000,00 PLN szczegóły
Raciborska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964550035

36,18 m2 2 Pokoje 17 689,33 PLN/m2
Piętro 1 z (4) Rok budowy 2020  
640 000,00 PLN szczegóły
Celulozy

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964550039

139,71 m2 5 pokoi 10 722,21 PLN/m2
Piętro 1 z (2) Rok budowy 2025  
1 498 000,00 PLN szczegóły
Panoramy

Dom (Segment skrajny) na wynajem

Numer oferty : 34964550026

137,16 m2 4 Pokoje 109,36 PLN/m2
Piętro z (2)   Działka 835 m2
15 000,00 PLN szczegóły
Podleśna

Działka (Usługowo-mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546207

1 350 m2   266,67 PLN/m2
     
360 000,00 PLN szczegóły
ks. Konstantego Damrota

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964550011

38,40 m2 2 Pokoje 5 182,29 PLN/m2
Piętro 2 z (2) Rok budowy 1934  
199 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: