Znaleziono 5163 ofert

Sortuj

Polanka

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964547558

298 m2   5 533,56 PLN/m2
    Działka 1 431 m2
1 649 000,00 PLN szczegóły
Osiedle Kalinowe

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964549553

64,47 m2 3 Pokoje 9 073,99 PLN/m2
Piętro 2 z (4) Rok budowy 2012  
585 000,00 PLN szczegóły
Jarosława Dąbrowskiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964548283

31 m2 1 pokoi 18 870,97 PLN/m2
Piętro 3 z (3) Rok budowy 1949  
585 000,00 PLN szczegóły
Skoroszewska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964549993

80,36 m2 4 Pokoje 12 991,54 PLN/m2
Piętro 7 z (7) Rok budowy 2003  
1 044 000,00 PLN szczegóły
Strefowa

Działka (Przemysłowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964550003

20 677 m2   268,90 PLN/m2
     
5 560 000,00 PLN szczegóły
Budki Szczęśliwickie

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964550017

60 m2 3 Pokoje 70,00 PLN/m2
Piętro 2 z (5) Rok budowy 2021  
4 200,00 PLN szczegóły
Borków

Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) na sprzedaż

Numer oferty : 34964550007

1 113 m2   1 212,94 PLN/m2
     
1 350 000,00 PLN szczegóły
Okrąg

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964546246

42 m2 2 Pokoje 18 571,43 PLN/m2
Piętro 0 z (3) Rok budowy 1934  
780 000,00 PLN szczegóły
Jana Henryka Dąbrowskiego

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964549666

30 m2 1 pokoi 56,67 PLN/m2
Piętro 1 z (3)    
1 700,00 PLN szczegóły
Rososzańska

Działka (Usługowa) na wynajem

Numer oferty : 34964549492

1 914 m2   5,22 PLN/m2
     
10 000,00 PLN szczegóły
Polna

Biuro na wynajem

Numer oferty : 34964550024

131 m2 5 pokoi 64,89 PLN/m2
Piętro 3 z (4) Rok budowy 1930  
8 500,00 PLN szczegóły
Piotra Stachiewicza

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964541507

49,90 m2 3 Pokoje 12 004,01 PLN/m2
Piętro 1 z (4) Rok budowy 1970  
599 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: