Znaleziono 5166 ofert

Sortuj

Olsztyńska

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964549749

110 m2 5 pokoi 7 227,27 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2024 Działka 800 m2
795 000,00 PLN szczegóły
Wólczańska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964549745

86,80 m2 3 Pokoje 7 949,31 PLN/m2
Piętro 1 z (3) Rok budowy 1914  
690 000,00 PLN szczegóły
Górczyńska

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964548775

35,10 m2 2 Pokoje 49,86 PLN/m2
Piętro 1 z (3) Rok budowy 1951  
1 750,00 PLN szczegóły
Rumiankowa

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964543028

153,52 m2 4 Pokoje 6 448,67 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2026 Działka 500 m2
990 000,00 PLN szczegóły
Ogrodowa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964536805

38 m2 2 Pokoje 29 973,68 PLN/m2
Piętro 1 z (4) Rok budowy 1914  
1 139 000,00 PLN szczegóły

Działka (Rolna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964545341

5 500 m2   16,27 PLN/m2
     
89 500,00 PLN szczegóły
Rybnicka

Działka (Mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964549552

801 m2   312,11 PLN/m2
     
250 000,00 PLN szczegóły
Leśna

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964548839

28,50 m2 1 pokoi 11 929,82 PLN/m2
Piętro 2 z (2) Rok budowy 2000  
340 000,00 PLN szczegóły
Osiedle Modrzewina

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964549770

100 m2 3 Pokoje 4 500,00 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1936 Działka 1 346 m2
450 000,00 PLN szczegóły
Bokserska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964549804

57,38 m2 3 Pokoje 20 895,78 PLN/m2
Piętro 2 z (3) Rok budowy 2022  
1 199 000,00 PLN szczegóły
Józefa Sowińskiego

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964549811

652 m2   2 464,41 PLN/m2
     
1 606 795,00 PLN szczegóły
Sapieżyńska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964549790

50,90 m2 2 Pokoje 19 626,72 PLN/m2
Piętro 3 z (3) Rok budowy 1959  
999 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: