Znaleziono 5166 ofert

Sortuj

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964549711

100 m2 5 pokoi 3 800,00 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 30 Działka 8 000 m2
380 000,00 PLN szczegóły

Działka (Przemysłowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547402

29 540 m2   121,87 PLN/m2
     
3 600 000,00 PLN szczegóły
Różana

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964549707

78,87 m2 4 Pokoje 11 348,00 PLN/m2
Piętro 2 z (2) Rok budowy 2008  
895 000,00 PLN szczegóły
Powstańców Śląskich

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964549705

61,16 m2 3 Pokoje 76,85 PLN/m2
Piętro 5 z (7) Rok budowy 2018  
4 700,00 PLN szczegóły
Budki Szczęśliwickie

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964548449

76,73 m2 3 Pokoje 20 526,52 PLN/m2
Piętro 5 z (5) Rok budowy 2020  
1 575 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964549744

3 550 m2   81,69 PLN/m2
     
290 000,00 PLN szczegóły
Zdzisława Mączeńskiego

Dom (Segment skrajny) na sprzedaż

Numer oferty : 34964549709

220 m2 7 pokoi 9 313,64 PLN/m2
Piętro z (4) Rok budowy 1994 Działka 178 m2
2 049 000,00 PLN szczegóły
Bukszpanowa

Dom (Segment skrajny) na wynajem

Numer oferty : 34964532875

440 m2 6 pokoi 52,27 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2004 Działka 600 m2
23 000,00 PLN szczegóły

Dom (Segment skrajny) na sprzedaż

Numer oferty : 34964549728

162,14 m2 4 Pokoje 15 172,07 PLN/m2
Piętro 2 z (2) Rok budowy 2015 Działka 10 m2
2 460 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964549714

664 m2   323,80 PLN/m2
     
215 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964549715

665 m2   323,31 PLN/m2
     
215 000,00 PLN szczegóły
Antoniego Kocjana

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964549733

77,16 m2 3 Pokoje 15 940,90 PLN/m2
Piętro 1 z (4) Rok budowy 2008  
1 230 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: