Znaleziono 5166 ofert

Sortuj

Zielona

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964548320

72,27 m2 3 Pokoje 17 974,26 PLN/m2
Piętro 4 z (4)    
1 299 000,00 PLN szczegóły
Racula-Ireny Kosmowskiej

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964549668

168 m2 4 Pokoje 9 464,29 PLN/m2
Piętro z (1)   Działka 720 m2
1 590 001,00 PLN szczegóły

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964547269

55 m2 2 Pokoje 2 709,09 PLN/m2
  Rok budowy 1978 Działka 3 186 m2
149 000,00 PLN szczegóły
Szopienicka

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964547949

42 m2 1 pokoi 47,62 PLN/m2
Piętro 1 z (3) Rok budowy 1918  
2 000,00 PLN szczegóły
Spółdzielcza

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547425

1 759 m2   335,42 PLN/m2
     
590 000,00 PLN szczegóły
Aleksandra Kotsisa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964549679

57 m2 3 Pokoje 17 543,86 PLN/m2
Piętro 2 z (6) Rok budowy 2022  
1 000 000,00 PLN szczegóły
Aleja Rzeczypospolitej

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964546901

49 m2 2 Pokoje 19 387,76 PLN/m2
Piętro 0 z (4) Rok budowy 2008  
950 000,00 PLN szczegóły
Solidarności

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964547284

50,63 m2 2 Pokoje 5 727,83 PLN/m2
Piętro 5 z (10)    
290 000,00 PLN szczegóły
Tadeusza Korzona

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964544420

63 m2 4 Pokoje 24 761,90 PLN/m2
Piętro 0 z (5) Rok budowy 1998  
1 560 000,00 PLN szczegóły

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964549694

60 m2 2 Pokoje 5 250,00 PLN/m2
Piętro 1 z (2)    
315 000,00 PLN szczegóły
Jana III Sobieskiego

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964548948

73,60 m2 4 Pokoje 33,97 PLN/m2
Piętro 3 z (11) Rok budowy 1985  
2 500,00 PLN szczegóły
Malinowa

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964500976

187,50 m2 5 pokoi 3 569,92 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 1978 Działka 567 m2
669 360,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: