Znaleziono 5166 ofert

Sortuj

Librowszczyzna

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964549561

46 m2 2 Pokoje 33 478,26 PLN/m2
Piętro 5 z (5) Rok budowy 2024  
1 540 000,00 PLN szczegóły
Szczęśliwa

Działka (Usługowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964549366

1 774 m2   171,93 PLN/m2
     
305 000,00 PLN szczegóły
Gwiaździsta

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964549584

45,10 m2 2 Pokoje 55,43 PLN/m2
Piętro 9 z (11) Rok budowy 2003  
2 500,00 PLN szczegóły
Jana Sibeliusa

Dom (Segment skrajny) na sprzedaż

Numer oferty : 34964549569

452 m2 6 pokoi 8 628,32 PLN/m2
Piętro z (3) Rok budowy 1960 Działka 300 m2
3 900 000,00 PLN szczegóły
Grodzieńska

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964549588

84 m2 3 Pokoje 65,48 PLN/m2
Piętro 3 z (6) Rok budowy 2022  
5 500,00 PLN szczegóły

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964544774

80 m2 2 Pokoje 2 000,00 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1904 Działka 2 247 m2
160 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964549579

6 695 m2   140,40 PLN/m2
     
940 000,00 PLN szczegóły
Gajdy

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964548765

45 m2 2 Pokoje 73,33 PLN/m2
     
3 300,00 PLN szczegóły
Marii Callas

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964549592

37,58 m2 1 pokoi 15 939,33 PLN/m2
Piętro 0 z (2)    
599 000,00 PLN szczegóły

Dom (Bliźniak) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547104

103,15 m2 4 Pokoje 10 567,14 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2023 Działka 337 m2
1 090 000,00 PLN szczegóły
Targowa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964511228

50,70 m2 2 Pokoje 16 568,05 PLN/m2
Piętro 3 z (6)    
840 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964548826

1 819 m2   879,60 PLN/m2
     
1 600 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: