Znaleziono 5160 ofert

Sortuj

Działka (Rolna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964531955

4 645 m2   200,00 PLN/m2
     
929 000,00 PLN szczegóły
Łączna

Lokal handlowy/usługowy na sprzedaż

Numer oferty : 34964537705

27,47 m2 2 Pokoje 8 336,37 PLN/m2
Piętro 0 z (11) Rok budowy 2010  
229 000,00 PLN szczegóły
Mikołaja Reja

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964481152

44,01 m2 2 Pokoje 9 997,73 PLN/m2
Piętro 5 z (5) Rok budowy 1920  
440 000,00 PLN szczegóły
Benedykta Dybowskiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964503235

60,40 m2 3 Pokoje 13 228,48 PLN/m2
Piętro 6 z (10) Rok budowy 1980  
799 000,00 PLN szczegóły
Tadeusza Rejtana

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964538065

33,24 m2 2 Pokoje 52,65 PLN/m2
Piętro 3 z (10) Rok budowy 1965  
1 750,00 PLN szczegóły
Amarantowa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964519767

110,67 m2 4 Pokoje 8 575,04 PLN/m2
Piętro 1 z (2) Rok budowy 2023  
949 000,00 PLN szczegóły
gen. Waleriana Czumy

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964537667

50,10 m2 2 Pokoje 13 373,25 PLN/m2
Piętro 7 z (11) Rok budowy 1978  
670 000,00 PLN szczegóły
Kazimierza Wielkiego

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964494443

210 m2 6 pokoi 4 271,43 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2000 Działka 550 m2
897 000,00 PLN szczegóły

Działka (Usługowo-mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964485324

6 935 m2   214,85 PLN/m2
     
1 490 000,00 PLN szczegóły

Działka (Mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964497454

1 500 m2   85,33 PLN/m2
     
128 000,00 PLN szczegóły

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964538873

110 m2   3 818,18 PLN/m2
    Działka 999 m2
420 000,00 PLN szczegóły

Działka (Siedliskowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964521443

1 300 m2   118,74 PLN/m2
     
154 360,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: