Znaleziono 5160 ofert

Sortuj

Ziołowa

Dom (Segment skrajny) na sprzedaż

Numer oferty : 34964551491

103,30 m2 5 pokoi 8 509,20 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2026 Działka 251 m2
879 000,00 PLN szczegóły
Graniczna

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964551479

26,70 m2 2 Pokoje 22 434,46 PLN/m2
Piętro 13 z (15) Rok budowy 1972  
599 000,00 PLN szczegóły

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964551471

110 m2 2 Pokoje 12 636,36 PLN/m2
  Rok budowy 1970 Działka 12 m2
1 390 000,00 PLN szczegóły

Dom (Bliźniak) na sprzedaż

Numer oferty : 34964551469

90 m2 5 pokoi 6 655,56 PLN/m2
Piętro z (1)   Działka 700 m2
599 000,00 PLN szczegóły
Tytusa Chałubińskiego

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964551468

37 m2 2 Pokoje 94,59 PLN/m2
Piętro 1 z (10) Rok budowy 1960  
3 500,00 PLN szczegóły
Marcina Kasprzaka

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964551467

95,94 m2 4 Pokoje 23 400,04 PLN/m2
Piętro 5 z (8) Rok budowy 2019  
2 245 000,00 PLN szczegóły
Floriana Znanieckiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964551463

52 m2 2 Pokoje 11 519,23 PLN/m2
Piętro 0 z (4) Rok budowy 2000  
599 000,00 PLN szczegóły
Argentyńska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964551466

60,96 m2 2 Pokoje 21 309,06 PLN/m2
Piętro 1 z (4) Rok budowy 2012  
1 299 000,00 PLN szczegóły
Łodzianka

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964551476

268 m2 6 pokoi 3 467,76 PLN/m2
Piętro z (3) Rok budowy 1988 Działka 1 473 m2
929 360,00 PLN szczegóły

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964551462

100 m2 4 Pokoje 5 500,00 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2001 Działka 1 000 m2
550 000,00 PLN szczegóły
Zygmuntowska

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964551461

42,68 m2 2 Pokoje 60,92 PLN/m2
Piętro 2 z (3) Rok budowy 2021  
2 600,00 PLN szczegóły
Przy Forcie

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964551785

63,50 m2 2 Pokoje 14 960,63 PLN/m2
Piętro 3 z (4) Rok budowy 2010  
950 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: