Znaleziono 5166 ofert

Sortuj

Parzęczewska

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964548006

48,40 m2 2 Pokoje 33,00 PLN/m2
Piętro 1 z (4)    
1 600,00 PLN szczegóły
bp. Albina Małysiaka

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964548663

88 m2 3 Pokoje 15 795,45 PLN/m2
Piętro 2 z (4) Rok budowy 2020  
1 390 000,00 PLN szczegóły
Smocza

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964549010

53,90 m2 3 Pokoje 15 565,86 PLN/m2
Piętro 6 z (10) Rok budowy 1969  
839 000,00 PLN szczegóły
Pory

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964545694

76,78 m2 4 Pokoje 71,63 PLN/m2
Piętro 3 z (6) Rok budowy 2019  
5 500,00 PLN szczegóły
Franciszka Groëra

Lokal handlowy/usługowy na wynajem

Numer oferty : 34964549439

507,50 m2   45,32 PLN/m2
Piętro 0 z (3) Rok budowy 1990  
23 000,00 PLN szczegóły
Aleja Dwudziestolatków

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964549441

36 m2 2 Pokoje 14 305,56 PLN/m2
Piętro 3 z (9) Rok budowy 1967  
515 000,00 PLN szczegóły
Józefa Ignacego Kraszewskiego

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964549011

761 m2   1 498,03 PLN/m2
     
1 140 000,00 PLN szczegóły
Rustykalna

Dom (Bliźniak) na sprzedaż

Numer oferty : 34964549440

146,12 m2 5 pokoi 12 645,61 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2023 Działka 98 m2
1 847 777,00 PLN szczegóły
Woronicza

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964549453

25,66 m2 1 pokoi 8 534,68 PLN/m2
Piętro 4 z (4) Rok budowy 1970  
219 000,00 PLN szczegóły

Działka (Rolna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964484593

12 794 m2   143,19 PLN/m2
     
1 832 000,00 PLN szczegóły

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964549456

150 m2 6 pokoi 3 966,67 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2025 Działka 455 m2
595 000,00 PLN szczegóły
Karmelicka

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964549461

60,34 m2 2 Pokoje 15 826,98 PLN/m2
Piętro 0 z (1) Rok budowy 2022  
955 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: