Znaleziono 5166 ofert

Sortuj

Bolesława Chrobrego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964538862

84 m2 3 Pokoje 9 500,00 PLN/m2
Piętro 10 z (10) Rok budowy 1993  
798 000,00 PLN szczegóły
Ogrodowa

Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) na sprzedaż

Numer oferty : 34964538852

1 477 m2   192,96 PLN/m2
     
285 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964548813

3 418 m2   79,87 PLN/m2
     
273 000,00 PLN szczegóły
Tadeusza Kościuszki

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964538835

42,69 m2 2 Pokoje 9 955,49 PLN/m2
Piętro 2 z (5) Rok budowy 1930  
425 000,00 PLN szczegóły
gen. Lucjana Żeligowskiego

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964538827

82,68 m2 3 Pokoje 30,24 PLN/m2
Piętro 4 z (6) Rok budowy 2013  
2 500,00 PLN szczegóły
Szamotulska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964538814

45,50 m2 2 Pokoje 13 604,40 PLN/m2
Piętro 0 z (2)    
619 000,00 PLN szczegóły
Uniejowska

Lokal komercyjny na sprzedaż

Numer oferty : 34964538810

100 m2 3 Pokoje 4 200,00 PLN/m2
    Działka 504 m2
420 000,00 PLN szczegóły
Kochłowicka

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964538806

726 m2   433,88 PLN/m2
     
315 000,00 PLN szczegóły
Piekary

Komercyjny na sprzedaż

Numer oferty : 34964538770

30,80 m2 2 Pokoje 5 844,16 PLN/m2
     
180 000,00 PLN szczegóły
Garbary

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964538745

40,80 m2 2 Pokoje 14 950,98 PLN/m2
Piętro 1 z (4) Rok budowy 1920  
610 000,00 PLN szczegóły
Pocztowa

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964538738

280 m2 6 pokoi 2 071,43 PLN/m2
Piętro z (1)   Działka 607 m2
580 000,00 PLN szczegóły
Władysława Reymonta

Komercyjny na wynajem

Numer oferty : 34964538736

154,60 m2   42,69 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1995  
6 600,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: