Znaleziono 5166 ofert

Sortuj

Jana Pawła II

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964548761

120,30 m2 4 Pokoje 10 806,32 PLN/m2
Piętro 0 z (2) Rok budowy 2008  
1 300 000,00 PLN szczegóły
Legionów Polskich

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964548767

120 m2 3 Pokoje 3 742,00 PLN/m2
Piętro 3 z (3) Rok budowy 2021  
449 000,00 PLN szczegóły
Jana Koźmiana

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964546722

124,16 m2 5 pokoi 11 678,48 PLN/m2
Piętro 0 z (2) Rok budowy 2019  
1 450 000,00 PLN szczegóły
Władysława Korotyńskiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964548764

35,04 m2 2 Pokoje 19 121,00 PLN/m2
Piętro 2 z (4)    
670 000,00 PLN szczegóły
Grunwaldzka

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964548194

58,40 m2 2 Pokoje 9 280,82 PLN/m2
Piętro 2 z (2) Rok budowy 2011  
542 000,00 PLN szczegóły
Wincentego Janasa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964548012

58 m2 3 Pokoje 6 189,66 PLN/m2
Piętro 5 z (10)    
359 000,00 PLN szczegóły

Działka (Usługowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547277

2 600 m2   172,69 PLN/m2
     
449 000,00 PLN szczegóły
Mesyńska

Dom (Segment środkowy) na sprzedaż

Numer oferty : 34964548478

330 m2 10 pokoi 8 333,33 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 1996 Działka 320 m2
2 750 000,00 PLN szczegóły
Jeżynowa

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964548613

1 492 m2   276,00 PLN/m2
     
411 792,00 PLN szczegóły

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964548439

26 m2 1 pokoi 16 500,00 PLN/m2
Piętro 4 z (26) Rok budowy 2024  
429 000,00 PLN szczegóły

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964494270

240 m2 5 pokoi 11 037,50 PLN/m2
Piętro 0 z (1) Rok budowy 2001 Działka 1 211 m2
2 649 000,00 PLN szczegóły
Waliców

Lokal handlowy/usługowy na sprzedaż

Numer oferty : 34964548778

201 m2 3 Pokoje 12 935,32 PLN/m2
Piętro 0 z (4) Rok budowy 1950  
2 600 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: