Znaleziono 5166 ofert

Sortuj

Leśna

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964539759

66,82 m2 2 Pokoje 16 447,17 PLN/m2
Piętro 1 z (3)    
1 099 000,00 PLN szczegóły
św. Tomasza

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964539744

87,85 m2 3 Pokoje 30 654,52 PLN/m2
Piętro 1 z (4)    
2 693 000,00 PLN szczegóły
Henryka Wieniawskiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964540086

48,22 m2 2 Pokoje 7 576,94 PLN/m2
Piętro 3 z (4) Rok budowy 1994  
365 360,00 PLN szczegóły
Łokietka

Działka (Usługowo-mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964539709

2 620 m2   225,19 PLN/m2
     
590 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964539691

2 865 m2   157,07 PLN/m2
     
450 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964539690

2 961 m2   168,86 PLN/m2
     
500 000,00 PLN szczegóły
Szkolna

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964539673

63 m2 2 Pokoje 7 301,59 PLN/m2
    Działka 901 m2
460 000,00 PLN szczegóły
Batalionów Chłopskich

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964539651

189 m2 6 pokoi 14 814,00 PLN/m2
Piętro 4 z (5) Rok budowy 2009  
2 799 846,00 PLN szczegóły
Borówkowa

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964539870

137,50 m2 6 pokoi 5 810,91 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1970 Działka 696 m2
799 000,00 PLN szczegóły
Leśna

Dom (Bliźniak) na sprzedaż

Numer oferty : 34964539671

152,40 m2 5 pokoi 7 539,37 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2019 Działka 413 m2
1 149 000,00 PLN szczegóły
Rzepakowa

Działka (Usługowo-mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964539637

3 326 m2   250,00 PLN/m2
     
831 500,00 PLN szczegóły
Rzepakowa

Działka (Usługowo-mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964539636

1 663 m2   250,00 PLN/m2
     
415 750,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: