Znaleziono 5166 ofert

Sortuj

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964539517

100 m2 4 Pokoje 23 990,00 PLN/m2
Piętro 0 z (2) Rok budowy 2024  
2 399 000,00 PLN szczegóły
Sułkowicka

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964539512

240 m2 7 pokoi 15 833,33 PLN/m2
Piętro 1 z (8) Rok budowy 2012  
3 800 000,00 PLN szczegóły
Jeziorna

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964539515

812 m2   307,88 PLN/m2
     
249 999,00 PLN szczegóły
Graniczna

Działka (Siedliskowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964539509

72 700 m2   34,39 PLN/m2
     
2 500 000,00 PLN szczegóły
Geodezyjna

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964539520

65,60 m2 3 Pokoje 45,73 PLN/m2
Piętro 2 z (4) Rok budowy 2000  
3 000,00 PLN szczegóły
Opolska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964541913

64,65 m2 3 Pokoje 3 078,11 PLN/m2
Piętro 4 z (5) Rok budowy 1926  
199 000,00 PLN szczegóły
Bolesława Limanowskiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964539492

54,36 m2 3 Pokoje 13 428,99 PLN/m2
Piętro 3 z (4) Rok budowy 1970  
730 000,00 PLN szczegóły
Bobrowiecka

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964539474

54,10 m2 2 Pokoje 70,24 PLN/m2
Piętro 4 z (6) Rok budowy 2008  
3 800,00 PLN szczegóły
Ptasia

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964539419

92,41 m2 4 Pokoje 23 049,45 PLN/m2
Piętro 1 z (5) Rok budowy 1995  
2 130 000,00 PLN szczegóły
Daleka

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964539410

1 173 m2   500,00 PLN/m2
     
586 500,00 PLN szczegóły
Daleka

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964539409

678 m2   500,00 PLN/m2
     
339 000,00 PLN szczegóły
św. Ducha

Komercyjny na wynajem

Numer oferty : 34964539402

74 m2   33,24 PLN/m2
Piętro 0 z (3)    
2 460,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: