Znaleziono 5166 ofert

Sortuj

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964539400

159,60 m2 6 pokoi 9 085,21 PLN/m2
Piętro z (1)   Działka 13 867 m2
1 450 000,00 PLN szczegóły
Cystersów

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964539394

154,37 m2 4 Pokoje 23 249,34 PLN/m2
Piętro 7 z (7) Rok budowy 2008  
3 589 000,00 PLN szczegóły
Gdańska

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964540072

44,85 m2 2 Pokoje 37,88 PLN/m2
Piętro 3 z (6) Rok budowy 2017  
1 699,00 PLN szczegóły
Wilcza

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964539346

89 m2 4 Pokoje 19 900,00 PLN/m2
Piętro 1 z (5) Rok budowy 1994  
1 771 100,00 PLN szczegóły

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964539324

60 m2   8 000,00 PLN/m2
    Działka 33 500 m2
480 000,00 PLN szczegóły
Ożarowska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964539314

47,60 m2 2 Pokoje 17 647,06 PLN/m2
Piętro 0 z (3) Rok budowy 1957  
840 000,00 PLN szczegóły
Parkowa

Dom (Wolnostojący) na wynajem

Numer oferty : 34964539301

360 m2 4 Pokoje 33,33 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1980 Działka 800 m2
12 000,00 PLN szczegóły
Żytnia

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964539296

35,15 m2 2 Pokoje 15 362,73 PLN/m2
Piętro 4 z (5) Rok budowy 1930  
540 000,00 PLN szczegóły

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964541112

374 m2 7 pokoi 7 482,62 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2010 Działka 3 500 m2
2 798 500,00 PLN szczegóły
Ostródzka

Działka (Usługowo-mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964539288

2 445 m2   1 431,49 PLN/m2
     
3 500 000,00 PLN szczegóły
Aroniowa

Działka (Mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964539286

1 000 m2   1 100,00 PLN/m2
     
1 100 000,00 PLN szczegóły
Ekologiczna

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964543783

106 m2 4 Pokoje 71,00 PLN/m2
Piętro 3 z (5) Rok budowy 1994  
7 500,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: