Znaleziono 5166 ofert

Sortuj

Ratanice

Dom (Bliźniak) na sprzedaż

Numer oferty : 34964539218

169 m2 4 Pokoje 16 568,05 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2017 Działka 900 m2
2 800 000,00 PLN szczegóły

Działka (Rekreacyjna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964541115

500 m2   640,00 PLN/m2
     
320 000,00 PLN szczegóły
Mokra

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964539212

180 m2 6 pokoi 4 944,44 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2010 Działka 623 m2
890 000,00 PLN szczegóły
Jagiellońska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964539211

62,39 m2 2 Pokoje 4 535,98 PLN/m2
Piętro 2 z (3)    
283 000,00 PLN szczegóły
Niepodległości

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964542131

241,90 m2 7 pokoi 2 269,53 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1947 Działka 933 m2
549 000,00 PLN szczegóły
Smolna

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964539203

46 m2 2 Pokoje 25 000,00 PLN/m2
Piętro 3 z (6) Rok budowy 1961  
1 150 000,00 PLN szczegóły
Okulickiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964539190

63 m2 3 Pokoje 11 095,24 PLN/m2
Piętro 2 z (3) Rok budowy 2006  
699 000,00 PLN szczegóły
Wiejska

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964539181

26,20 m2 1 pokoi 148,85 PLN/m2
Piętro 1 z (4) Rok budowy 1960  
3 900,00 PLN szczegóły
Owocowy Sad

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964539247

66,73 m2 3 Pokoje 11 973,63 PLN/m2
Piętro 0 z (2) Rok budowy 2013  
799 000,00 PLN szczegóły
rtm. Witolda Pileckiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964539164

52 m2 2 Pokoje 14 384,62 PLN/m2
Piętro 7 z (8) Rok budowy 2003  
748 000,00 PLN szczegóły
6 Sierpnia

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964539151

9 283 m2   409,35 PLN/m2
     
3 800 000,00 PLN szczegóły
Mieszka I

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964539122

55 m2 2 Pokoje 5 300,00 PLN/m2
Piętro 1 z (2) Rok budowy 1870  
291 500,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: