Znaleziono 5166 ofert

Sortuj

Wiktorska

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964548106

38,35 m2 2 Pokoje 74,32 PLN/m2
Piętro 0 z (4) Rok budowy 1953  
2 850,00 PLN szczegóły
Kaukaska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964548111

33 m2 1 pokoi 14 242,42 PLN/m2
Piętro 1 z (10) Rok budowy 1970  
470 000,00 PLN szczegóły
Grzybowska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964547820

63 m2 2 Pokoje 30 000,00 PLN/m2
Piętro 10 z (12)    
1 890 000,00 PLN szczegóły
Górna Droga

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964548755

52,65 m2 2 Pokoje 11 377,02 PLN/m2
Piętro 2 z (8)    
599 000,00 PLN szczegóły
Fabryczna

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964548746

35,22 m2 1 pokoi 26 831,00 PLN/m2
Piętro 1 z (7) Rok budowy 2010  
945 000,00 PLN szczegóły
Władysława Nehringa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964546372

100,77 m2 2 Pokoje 18 854,82 PLN/m2
Piętro 2 z (2) Rok budowy 2010  
1 900 000,00 PLN szczegóły
Klikowska

Biuro na wynajem

Numer oferty : 34964548759

185 m2 8 pokoi 24,32 PLN/m2
Piętro 1 z (1) Rok budowy 2000  
4 500,00 PLN szczegóły
Poziomkowa

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964548750

294 m2 5 pokoi 10 204,08 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2020 Działka 1 080 m2
2 999 999,00 PLN szczegóły

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964544110

50 m2 2 Pokoje 5 780,00 PLN/m2
Piętro 11 z (11) Rok budowy 1980  
289 000,00 PLN szczegóły
Wincentego Janasa

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964548763

10 m2 1 pokoi 80,00 PLN/m2
Piętro 0 z (10)    
800,00 PLN szczegóły

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964537731

215 m2 5 pokoi 10 465,12 PLN/m2
Piętro z (2)   Działka 1 000 m2
2 250 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964548347

5 400 m2   36,85 PLN/m2
     
199 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: