Znaleziono 5176 ofert

Sortuj

Stefana Okrzei

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964548799

58,73 m2 2 Pokoje 18 729,78 PLN/m2
Piętro 4 z (7) Rok budowy 2009  
1 100 000,00 PLN szczegóły
Bekasów

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964548801

57,51 m2 3 Pokoje 14 780,04 PLN/m2
Piętro 1 z (2) Rok budowy 2003  
850 000,00 PLN szczegóły
Służby Polsce

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964548810

42,10 m2 2 Pokoje 17 102,14 PLN/m2
Piętro 3 z (4)    
720 000,00 PLN szczegóły
Hoża

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964537965

25,95 m2 1 pokoi 34 643,55 PLN/m2
Piętro 3 z (5) Rok budowy 1911  
899 000,00 PLN szczegóły
Biruty

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964536467

53,90 m2 2 Pokoje 12 968,46 PLN/m2
Piętro 1 z (4) Rok budowy 2008  
699 000,00 PLN szczegóły
Ratanice

Dom (Bliźniak) na sprzedaż

Numer oferty : 34964539218

169 m2 4 Pokoje 16 568,05 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2017 Działka 900 m2
2 800 000,00 PLN szczegóły
Wolska

Komercyjny na sprzedaż

Numer oferty : 34964548780

233,63 m2   17 121,09 PLN/m2
Piętro 0 z (4)    
4 000 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964548813

3 418 m2   79,87 PLN/m2
     
273 000,00 PLN szczegóły
Marsa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964548816

41,71 m2 2 Pokoje 13 881,56 PLN/m2
Piętro 2 z (3) Rok budowy 2012  
579 000,00 PLN szczegóły
Jana Czochralskiego

Obiekt na wynajem

Numer oferty : 34964548841

95 m2 2 Pokoje 50,00 PLN/m2
Piętro 2 z (3) Rok budowy 2017  
4 750,00 PLN szczegóły
Małego Rycerza

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964543580

242 m2 5 pokoi 10 702,48 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2015 Działka 900 m2
2 590 000,00 PLN szczegóły
Jana Czochralskiego

Obiekt na wynajem

Numer oferty : 34964548842

135 m2 2 Pokoje 50,00 PLN/m2
Piętro 2 z (3) Rok budowy 2017  
6 750,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: