Znaleziono 5166 ofert

Sortuj

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964548672

598 m2   484,95 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1977 Działka 3 400 m2
290 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546756

3 116 m2   48,14 PLN/m2
     
150 000,00 PLN szczegóły
Adama Mickiewicza

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964546739

60,71 m2 2 Pokoje 4 612,09 PLN/m2
Piętro 0 z (2) Rok budowy 1905  
280 000,00 PLN szczegóły
bp. Albina Małysiaka

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964548294

46 m2 2 Pokoje 52,17 PLN/m2
Piętro 3 z (5)    
2 400,00 PLN szczegóły
Emilii Plater

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964548367

34,12 m2 2 Pokoje 58,62 PLN/m2
Piętro 3 z (3) Rok budowy 2016  
2 000,00 PLN szczegóły
Jana Pawła Woronicza

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964542346

83,09 m2 3 Pokoje 21 663,00 PLN/m2
Piętro 1 z (7) Rok budowy 2012  
1 800 000,00 PLN szczegóły
Królewny Śnieżki

Dom (Szeregowy) na sprzedaż

Numer oferty : 34964548422

122 m2 6 pokoi 9 008,20 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2000 Działka 210 m2
1 099 000,00 PLN szczegóły

Lokal handlowy/usługowy na sprzedaż

Numer oferty : 34964548673

100 m2   1 590,00 PLN/m2
  Rok budowy 1970  
159 000,00 PLN szczegóły
Na Skarpie

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964547360

28,20 m2 1 pokoi 9 858,16 PLN/m2
Piętro 0 z (4) Rok budowy 2016  
278 000,00 PLN szczegóły

Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) na sprzedaż

Numer oferty : 34964548426

8 900 m2   44,38 PLN/m2
     
395 000,00 PLN szczegóły
Piaskowa

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964507428

102,85 m2 4 Pokoje 7 292,17 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2025 Działka 918 m2
750 000,00 PLN szczegóły
Białostocka

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547158

222 m2 4 Pokoje 5 626,13 PLN/m2
Piętro z (1)   Działka 1 700 m2
1 249 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: