Znaleziono 5168 ofert

Sortuj

Jaworowa

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964511217

60 m2 3 Pokoje 36,67 PLN/m2
Piętro 1 z (2) Rok budowy 1975  
2 200,00 PLN szczegóły
Promienista

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964548275

54 m2 3 Pokoje 51,30 PLN/m2
Piętro 1 z (2)    
2 770,00 PLN szczegóły
Letnia

Działka (Mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547656

1 645 m2   370,00 PLN/m2
     
608 650,00 PLN szczegóły
Polna

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964544507

195,15 m2 6 pokoi 7 404,56 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2008 Działka 1 904 m2
1 445 000,00 PLN szczegóły

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964546285

95,86 m2 4 Pokoje 4 433,55 PLN/m2
Piętro 1 z (2) Rok budowy 1938  
425 000,00 PLN szczegóły
Białostocka

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964548165

33,94 m2 1 pokoi 21 994,70 PLN/m2
Piętro 5 z (5) Rok budowy 2018  
746 500,00 PLN szczegóły
Letnia

Działka (Mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547661

1 076 m2   400,00 PLN/m2
     
430 400,00 PLN szczegóły
Burakowska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964547993

26 m2 1 pokoi 25 961,54 PLN/m2
Piętro 0 z (8) Rok budowy 2018  
675 000,00 PLN szczegóły
Żytnia

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964548569

56,45 m2 2 Pokoje 63,77 PLN/m2
Piętro 6 z (7) Rok budowy 1958  
3 600,00 PLN szczegóły
Kołodziejska

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964548596

422 m2   1 729,86 PLN/m2
     
730 000,00 PLN szczegóły

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964548564

70,50 m2 4 Pokoje 6 737,59 PLN/m2
Piętro 4 z (4) Rok budowy 1970  
475 000,00 PLN szczegóły
Szpitalna

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964548595

6 157 m2   97,29 PLN/m2
     
599 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: