Znaleziono 5168 ofert

Sortuj

Marywilska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964548509

61,31 m2 3 Pokoje 13 766,11 PLN/m2
Piętro 5 z (5) Rok budowy 2018  
844 000,00 PLN szczegóły
Zamkowa

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964531934

142 m2 4 Pokoje 15 492,96 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2010 Działka 960 m2
2 200 000,00 PLN szczegóły

Działka (Siedliskowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964532058

5 400 m2   72,22 PLN/m2
     
390 000,00 PLN szczegóły

Działka (Rolna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964510041

88 000 m2   13,64 PLN/m2
     
1 200 000,00 PLN szczegóły
Licealna

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964538080

38,54 m2 1 pokoi 6 733,26 PLN/m2
Piętro 1 z (3) Rok budowy 1950  
259 500,00 PLN szczegóły
Adama Mickiewicza

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546269

114 m2 6 pokoi 2 622,81 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1933 Działka 354 m2
299 000,00 PLN szczegóły

Dom (Bliźniak) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546391

120 m2 5 pokoi 10 825,00 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2009 Działka 900 m2
1 299 000,00 PLN szczegóły
Sadowa

Dom (Szeregowy) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547821

76,56 m2 4 Pokoje 11 481,19 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2015 Działka 194,93 m2
879 000,00 PLN szczegóły
Stroma

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964545258

120 m2 3 Pokoje 5 233,33 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1975 Działka 2 500 m2
628 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964548535

2 078 m2   312,32 PLN/m2
     
649 000,00 PLN szczegóły
Śląska

Biuro na sprzedaż

Numer oferty : 34964548547

185 m2 7 pokoi 3 227,03 PLN/m2
Piętro 2 z (3)    
597 000,00 PLN szczegóły

Działka (Usługowo-mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964506120

19 900 m2   42,00 PLN/m2
     
835 800,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: