Znaleziono 5170 ofert

Sortuj

Strzeszyńska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964544867

85,30 m2 3 Pokoje 12 309,50 PLN/m2
Piętro 0 z (4) Rok budowy 2013  
1 050 000,00 PLN szczegóły

Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547421

2 824 m2   88,17 PLN/m2
     
249 000,00 PLN szczegóły
Juliana Ursyna Niemcewicza

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964548296

102,20 m2 3 Pokoje 58,71 PLN/m2
Piętro 9 z (17) Rok budowy 2004  
6 000,00 PLN szczegóły

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964544921

68,90 m2 3 Pokoje 11 601,74 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2021 Działka 1 311 m2
799 360,00 PLN szczegóły
Syta

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964547349

257,50 m2 5 pokoi 14 174,76 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2025 Działka 165 m2
3 650 000,00 PLN szczegóły
Syta

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964547351

257,50 m2 3 Pokoje 14 174,76 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2025 Działka 310,50 m2
3 650 000,00 PLN szczegóły
Kościelna Droga

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964543090

135 m2 5 pokoi 10 000,00 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2013 Działka 465 m2
1 350 000,00 PLN szczegóły
Postępu

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964547475

54 m2 2 Pokoje 68,52 PLN/m2
Piętro 1 z (10) Rok budowy 2013  
3 700,00 PLN szczegóły
św. Urszuli Ledóchowskiej

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964548300

31 m2 1 pokoi 19 677,42 PLN/m2
Piętro 2 z (3) Rok budowy 2022  
610 000,00 PLN szczegóły

Działka (Usługowo-mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964548238

1 395 m2   96,77 PLN/m2
     
135 000,00 PLN szczegóły
Szamotulska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964547430

81,50 m2 3 Pokoje 9 889,57 PLN/m2
Piętro 1 z (2) Rok budowy 1950  
806 000,00 PLN szczegóły
Łucka

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964548311

56 m2 2 Pokoje 80,36 PLN/m2
Piętro 15 z (30) Rok budowy 2004  
4 500,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: