Znaleziono 5169 ofert

Sortuj

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964545881

4 600 m2   71,74 PLN/m2
     
330 000,00 PLN szczegóły
Leśna

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964498476

8 600 m2   60,00 PLN/m2
     
516 000,00 PLN szczegóły
Nowogrodzka

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964547654

45,36 m2 2 Pokoje 17 416,23 PLN/m2
Piętro 0 z (6) Rok budowy 1966  
790 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964533671

4 918 m2   100,00 PLN/m2
     
491 800,00 PLN szczegóły
Aleksandra Fredry

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964546733

62,20 m2 3 Pokoje 5 627,01 PLN/m2
Piętro 4 z (4)    
350 000,00 PLN szczegóły
Władysława Broniewskiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964543056

55,50 m2 3 Pokoje 13 333,33 PLN/m2
Piętro 10 z (10) Rok budowy 1970  
740 000,00 PLN szczegóły
Wołoska

Dom (Segment skrajny) na wynajem

Numer oferty : 34964547713

200 m2 6 pokoi 60,00 PLN/m2
Piętro z (3) Rok budowy 1970 Działka 260 m2
12 000,00 PLN szczegóły
Aleja Jana Pawła II

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964546336

126 m2 4 Pokoje 63,49 PLN/m2
Piętro 6 z (9)    
8 000,00 PLN szczegóły
Grunwaldzka

Lokal handlowy/usługowy na sprzedaż

Numer oferty : 34964532249

1 800 m2   555,00 PLN/m2
     
999 000,00 PLN szczegóły
Topazowa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964547685

73 m2 3 Pokoje 13 013,70 PLN/m2
Piętro 1 z (2) Rok budowy 2020  
950 000,00 PLN szczegóły
Stanisława Barańczaka

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964547715

32,19 m2 1 pokoi 71,45 PLN/m2
Piętro 2 z (7)    
2 300,00 PLN szczegóły
Jana Kazimierza

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964547688

39,98 m2 2 Pokoje 87,54 PLN/m2
Piętro 3 z (7) Rok budowy 2021  
3 500,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: