Znaleziono 5169 ofert

Sortuj

Wschodnia

Działka (Rolna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547618

44 000 m2   25,00 PLN/m2
     
1 100 000,00 PLN szczegóły
Wschodnia

Działka (Rolna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547619

9 386 m2   34,95 PLN/m2
     
328 000,00 PLN szczegóły
Promyka

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964547611

164 m2 5 pokoi 7 286,59 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2011 Działka 1 134 m2
1 195 000,00 PLN szczegóły

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964547591

98,65 m2 3 Pokoje 4 004,05 PLN/m2
Piętro 1 z (1) Rok budowy 1970  
395 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547629

1 442 m2   92,93 PLN/m2
     
134 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547625

1 406 m2   49,79 PLN/m2
     
70 000,00 PLN szczegóły
Podmiejska

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964547604

120 m2 5 pokoi 6 658,33 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2011 Działka 1 592 m2
799 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547626

1 150 m2   56,52 PLN/m2
     
65 000,00 PLN szczegóły
Antoniego Gromskiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964547595

70,98 m2 3 Pokoje 10 073,26 PLN/m2
Piętro 3 z (3) Rok budowy 2010  
715 000,00 PLN szczegóły
Kasztanowa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964547592

38,53 m2 2 Pokoje 7 577,00 PLN/m2
Piętro 2 z (2) Rok budowy 2025  
291 941,81 PLN szczegóły
Kasztanowa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964547594

41,44 m2 2 Pokoje 7 577,00 PLN/m2
Piętro 2 z (2) Rok budowy 2025  
313 990,88 PLN szczegóły

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964547608

100 m2 5 pokoi 11 460,00 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2020 Działka 2 870 m2
1 146 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: