Znaleziono 5169 ofert

Sortuj

Długa

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547624

816 m2   343,14 PLN/m2
     
280 000,00 PLN szczegóły
Poprzeczna

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547628

2 660 m2   131,58 PLN/m2
     
350 000,00 PLN szczegóły

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964547610

224 m2 8 pokoi 2 674,11 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1984 Działka 41 900 m2
599 000,00 PLN szczegóły
Kasztanowa

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547622

2 108 m2   125,00 PLN/m2
     
263 500,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547614

1 475 m2   128,81 PLN/m2
     
190 000,00 PLN szczegóły
Bedońska

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547623

966 m2   299,17 PLN/m2
     
289 000,00 PLN szczegóły
Huta Józefów

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964547596

53 m2 2 Pokoje 6 547,17 PLN/m2
Piętro 0 z (3) Rok budowy 1960  
347 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547621

1 000 m2   60,00 PLN/m2
     
60 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547617

2 394 m2   104,43 PLN/m2
     
250 000,00 PLN szczegóły
Osmolińska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964547593

75,30 m2 4 Pokoje 5 976,10 PLN/m2
Piętro 4 z (4) Rok budowy 1974  
450 000,00 PLN szczegóły
inż. pilota Wigury

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964547601

52,41 m2 2 Pokoje 6 487,31 PLN/m2
Piętro 3 z (12) Rok budowy 1982  
340 000,00 PLN szczegóły
Okólna

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547620

1 284 m2   194,70 PLN/m2
     
250 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: