Znaleziono 5169 ofert

Sortuj

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964547536

198 m2 5 pokoi 3 363,64 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2008 Działka 800 m2
666 000,00 PLN szczegóły
Głowackiego

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964547531

206,62 m2 6 pokoi 2 661,89 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1921 Działka 852 m2
550 000,00 PLN szczegóły
Słoneczna

Komercyjny na sprzedaż

Numer oferty : 34964547557

82 m2   3 658,54 PLN/m2
Piętro 0 z (2) Rok budowy 1982  
300 000,00 PLN szczegóły

Działka (Rolna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547548

4 200 m2   30,95 PLN/m2
     
130 000,00 PLN szczegóły

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964545157

143 m2 5 pokoi 12 517,48 EUR/m2
Piętro z (2) Rok budowy 1948 Działka 618 m2
1 790 000,00 EUR szczegóły

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964545197

70 m2 2 Pokoje 4 257,14 PLN/m2
    Działka 3,02 m2
298 000,00 PLN szczegóły

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964545189

257 m2 5 pokoi 1 202,33 PLN/m2
Piętro z (1)   Działka 1 000 m2
309 000,00 PLN szczegóły

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964545213

80 m2 2 Pokoje 10 312,50 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1950 Działka 5 867 m2
825 000,00 PLN szczegóły

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964545111

102 m2 4 Pokoje 7 794,12 PLN/m2
Piętro 3 z (3) Rok budowy 2010  
795 000,00 PLN szczegóły
Mokra

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964545179

80 m2 2 Pokoje 5 612,50 PLN/m2
  Rok budowy 1958 Działka 292 m2
449 000,00 PLN szczegóły
Generała Władysława Andersa

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964545180

153 m2 5 pokoi 9 143,79 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2011 Działka 724 m2
1 399 000,00 PLN szczegóły

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964545160

70 m2 2 Pokoje 4 271,43 PLN/m2
  Rok budowy 1973 Działka 1 000 m2
299 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: