Znaleziono 5169 ofert

Sortuj

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547554

6 396 m2   29,71 PLN/m2
     
190 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547551

1 829 m2   87,48 PLN/m2
     
160 000,00 PLN szczegóły
Ignacego Krasickiego

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964547538

213,50 m2 5 pokoi 2 337,24 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 1994 Działka 482 m2
499 000,00 PLN szczegóły
Kasztelańska

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547556

1 521 m2   328,07 PLN/m2
     
499 000,00 PLN szczegóły
Poziomkowa

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547553

1 997 m2   149,72 PLN/m2
     
299 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547546

2 081 m2   43,25 PLN/m2
     
90 000,00 PLN szczegóły
Nowe Górki

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547552

700 m2   300,00 PLN/m2
     
210 000,00 PLN szczegóły

Działka (Rolna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547550

6 564 m2   24,98 PLN/m2
     
164 000,00 PLN szczegóły
kard. Stefana Wyszyńskiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964547528

61,54 m2 3 Pokoje 6 499,82 PLN/m2
Piętro 0 z (4) Rok budowy 1962  
399 999,00 PLN szczegóły

Działka (Inwestycyjna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964545354

3,59 m2   526 462,40 PLN/m2
     
1 890 000,00 PLN szczegóły

Działka (Rolna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964545357

9 300 m2   16,13 PLN/m2
     
150 000,00 PLN szczegóły

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964547535

362,81 m2 9 pokoi 2 747,99 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1936 Działka 10 145 m2
997 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: