Znaleziono 5176 ofert

Sortuj

Kpt. Stefana Pogonowskiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964547264

51,58 m2 2 Pokoje 5 990,69 PLN/m2
Piętro 0 z (2) Rok budowy 1910  
309 000,00 PLN szczegóły
Gustawa Herlinga-Grudzińskiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964542216

73,90 m2 3 Pokoje 7 442,49 PLN/m2
Piętro 4 z (4) Rok budowy 1991  
550 000,00 PLN szczegóły
Topolowa

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547167

430 m2 6 pokoi 5 000,00 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2004 Działka 11 100 m2
2 150 000,00 PLN szczegóły

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964545429

117,78 m2 4 Pokoje 10 443,20 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2014 Działka 1 005 m2
1 230 000,00 PLN szczegóły
Nakielska

Biuro na wynajem

Numer oferty : 34964542859

230 m2   56,09 PLN/m2
Piętro 3 z (5)    
12 900,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547283

2 897 m2   75,60 PLN/m2
     
219 000,00 PLN szczegóły
Słoneczna

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964480943

47,35 m2 2 Pokoje 51,74 PLN/m2
Piętro 4 z (4)    
2 450,00 PLN szczegóły
Nakielska

Biuro na wynajem

Numer oferty : 34964542857

473 m2   54,55 PLN/m2
Piętro 2 z (5)    
25 800,00 PLN szczegóły
Franciszka Liszta

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964547289

56,12 m2 3 Pokoje 12 455,45 PLN/m2
Piętro 8 z (10) Rok budowy 1980  
699 000,00 PLN szczegóły
Nakielska

Biuro na wynajem

Numer oferty : 34964542856

230 m2 6 pokoi 56,09 PLN/m2
Piętro 1 z (5)    
12 900,00 PLN szczegóły
Janusza Meissnera

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964544485

64,42 m2 3 Pokoje 13 179,14 PLN/m2
Piętro 6 z (8) Rok budowy 1982  
849 000,00 PLN szczegóły
Brzeziny

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964543194

172 m2 5 pokoi 10 988,37 PLN/m2
Piętro 0 z (1) Rok budowy 2021  
1 890 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: