Znaleziono 5171 ofert

Sortuj

Odolanowska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964544814

25,68 m2 1 pokoi 7 359,81 PLN/m2
Piętro 4 z (4) Rok budowy 1965  
189 000,00 PLN szczegóły
Chabrowa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964547105

62,52 m2 3 Pokoje 10 988,48 PLN/m2
Piętro 1 z (1) Rok budowy 2019  
687 000,00 PLN szczegóły
Aleje Jerozolimskie

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964519502

62,32 m2 3 Pokoje 19 175,22 PLN/m2
Piętro 4 z (6) Rok budowy 1950  
1 195 000,00 PLN szczegóły
Henryka Sienkiewicza

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964547109

98,68 m2 4 Pokoje 3 536,68 PLN/m2
Piętro 1 z (1) Rok budowy 1935  
349 000,00 PLN szczegóły

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547153

120 m2 4 Pokoje 10 833,33 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1964 Działka 551 m2
1 300 000,00 PLN szczegóły
Hawelańska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964545442

41,82 m2 2 Pokoje 15 301,29 PLN/m2
Piętro 4 z (10) Rok budowy 2024  
639 900,00 PLN szczegóły
Jutrzenki

Działka (Mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547152

8 890 m2   674,92 PLN/m2
     
6 000 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547161

1 300 m2   130,69 PLN/m2
     
169 900,00 PLN szczegóły
Nurska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964547163

42 m2 2 Pokoje 4 500,00 PLN/m2
Piętro 1 z (1)    
189 000,00 PLN szczegóły

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964512554

128 m2 5 pokoi 6 953,13 PLN/m2
Piętro 2 z (2) Rok budowy 2000 Działka 1 816 m2
890 000,00 PLN szczegóły
Łopuszańska

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964546758

28,40 m2 1 pokoi 95,07 PLN/m2
Piętro 4 z (5) Rok budowy 2023  
2 700,00 PLN szczegóły
Włodzimierza Tetmajera

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964547177

260 m2 8 pokoi 16 299,00 PLN/m2
Piętro 2 z (2) Rok budowy 2027 Działka 538 m2
4 237 740,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: