Znaleziono 5171 ofert

Sortuj

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964545663

420 m2 5 pokoi 2 619,05 PLN/m2
Piętro z (2)   Działka 2 000 m2
1 100 000,00 PLN szczegóły

Dom (Segment środkowy) na sprzedaż

Numer oferty : 34964545667

102 m2 5 pokoi 8 813,73 PLN/m2
Piętro z (3)   Działka 458 m2
899 000,00 PLN szczegóły
Bydgoska

Obiekt produkcyjny na sprzedaż

Numer oferty : 34964544606

1 727 m2 25 pokoi 1 152,29 PLN/m2
Piętro 0 z (1) Rok budowy 2006 Działka 3 048 m2
1 990 000,00 PLN szczegóły
Sokolska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964546914

43 m2 2 Pokoje 13 930,23 PLN/m2
Piętro 1 z (11) Rok budowy 2021  
599 000,00 PLN szczegóły
Wincentego Witosa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964545743

88,55 m2 4 Pokoje 9 023,15 PLN/m2
Piętro 2 z (2) Rok budowy 2011  
799 000,00 PLN szczegóły
Partyzantów

Lokal handlowy/usługowy na wynajem

Numer oferty : 34964546915

19,10 m2   54,97 PLN/m2
     
1 050,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964545740

2 982 m2   335,01 PLN/m2
     
999 000,00 PLN szczegóły

Hotel/Pensjonat na sprzedaż

Numer oferty : 34964545742

540 m2 20 pokoi 7 222,22 PLN/m2
    Działka 18 000 m2
3 900 000,00 PLN szczegóły
Biskupa Józefa Hollaka

Dom (Bliźniak) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546744

165 m2 5 pokoi 7 266,67 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2010 Działka 850 m2
1 199 000,00 PLN szczegóły
Na Murawie

Lokal handlowy/usługowy na sprzedaż

Numer oferty : 34964545413

32 m2 2 Pokoje 14 687,50 PLN/m2
  Rok budowy 1998  
470 000,00 PLN szczegóły
2 Pułku Lotniczego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964546160

59,15 m2 3 Pokoje 12 426,04 PLN/m2
Piętro 7 z (7) Rok budowy 1984  
735 000,00 PLN szczegóły

Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546926

4 963 m2   498,69 PLN/m2
     
2 475 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: