Znaleziono 5171 ofert

Sortuj

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546874

1 570 m2   179,00 PLN/m2
     
281 030,00 PLN szczegóły
Świerkowa

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546844

0,40 m2   1 372 500,00 PLN/m2
     
549 000,00 PLN szczegóły
Szemrowicka

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546849

0,08 m2   887 487,50 PLN/m2
     
70 999,00 PLN szczegóły

Komercyjny na sprzedaż

Numer oferty : 34964546876

2 447,70 m2   3 015,08 PLN/m2
Piętro z (2)   Działka 7 755 m2
7 380 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546840

9 690 m2   20,54 PLN/m2
     
199 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546852

2 800 m2   31,79 PLN/m2
     
89 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546861

5 785 m2   43,04 PLN/m2
     
249 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546866

1 719 m2   69,81 PLN/m2
     
120 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546867

2 048 m2   65,92 PLN/m2
     
135 000,00 PLN szczegóły

Działka (Rekreacyjna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546873

900 m2   41,11 PLN/m2
     
37 000,00 PLN szczegóły
Sękowska

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546871

603 m2   179,10 PLN/m2
     
108 000,00 PLN szczegóły
Kolejowa

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546856

2 476 m2   107,03 PLN/m2
     
265 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: