Znaleziono 5171 ofert

Sortuj

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964546679

130 m2 4 Pokoje 6 146,15 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2015 Działka 1 142 m2
799 000,00 PLN szczegóły
Lipowa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964546060

66,80 m2 4 Pokoje 14 955,09 PLN/m2
Piętro 0 z (1) Rok budowy 2023  
999 000,00 PLN szczegóły
Bokserska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964546712

82,16 m2 4 Pokoje 16 796,49 PLN/m2
Piętro 4 z (6) Rok budowy 2022  
1 380 000,00 PLN szczegóły
Zwierzyniecka

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964544205

58 m2 2 Pokoje 51,72 PLN/m2
Piętro 1 z (5)    
3 000,00 PLN szczegóły
Kazimierza Wielkiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964542984

115,26 m2 3 Pokoje 18 653,48 PLN/m2
Piętro 5 z (5) Rok budowy 2008  
2 150 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546755

1 044 m2   234,67 PLN/m2
     
245 000,00 PLN szczegóły
Ząbkowicka

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964543980

66 m2 3 Pokoje 60,61 PLN/m2
Piętro 3 z (3) Rok budowy 2023  
4 000,00 PLN szczegóły

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546750

141,06 m2 5 pokoi 6 019,00 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2012 Działka 800 m2
849 000,00 PLN szczegóły
Pokoju

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964546752

56 m2 2 Pokoje 15 875,00 PLN/m2
Piętro 1 z (6) Rok budowy 2001  
889 000,00 PLN szczegóły
Koszykowa

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964546761

53,80 m2 2 Pokoje 74,35 PLN/m2
Piętro 2 z (5) Rok budowy 1955  
4 000,00 PLN szczegóły
Stanisława Konarskiego

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546753

247 m2 9 pokoi 10 117,41 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 1988 Działka 312 m2
2 499 000,00 PLN szczegóły
Bartycka

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964545822

83,10 m2 4 Pokoje 15 643,79 PLN/m2
Piętro 2 z (4) Rok budowy 1995  
1 299 999,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: