Znaleziono 5170 ofert

Sortuj

Marcina Kasprzaka

Biuro na wynajem

Numer oferty : 34964545830

20,35 m2 2 Pokoje 145,00 PLN/m2
Piętro 6 z (10) Rok budowy 2023  
2 950,00 PLN szczegóły

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964497463

60 m2   2 666,67 PLN/m2
    Działka 1 588 m2
160 000,00 PLN szczegóły
Józefa Wiśmierskiego

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964545878

2 825 m2   158,87 PLN/m2
     
448 800,00 PLN szczegóły
Zagójska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964544257

23,17 m2 1 pokoi 21 104,88 PLN/m2
Piętro 2 z (4) Rok budowy 1966  
489 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964545884

1 235 m2   117,41 PLN/m2
     
145 000,00 PLN szczegóły

Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) na sprzedaż

Numer oferty : 34964545850

9 200 m2   250,00 PLN/m2
     
2 300 000,00 PLN szczegóły

Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) na sprzedaż

Numer oferty : 34964545889

1 185 m2   122,36 PLN/m2
     
145 000,00 PLN szczegóły
Swantibora

Dom (Segment środkowy) na sprzedaż

Numer oferty : 34964510124

160 m2 7 pokoi 6 875,00 PLN/m2
Piętro 2 z (2)   Działka 256 m2
1 100 000,00 PLN szczegóły

Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) na sprzedaż

Numer oferty : 34964545890

1 295 m2   98,07 PLN/m2
     
127 000,00 PLN szczegóły
Sokola

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964545858

59,54 m2 3 Pokoje 9 237,49 PLN/m2
Piętro 3 z (4)    
550 000,00 PLN szczegóły

Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) na sprzedaż

Numer oferty : 34964545891

1 244 m2   106,11 PLN/m2
     
132 000,00 PLN szczegóły

Hotel/Pensjonat na sprzedaż

Numer oferty : 34964545861

280 m2   9 285,71 PLN/m2
  Rok budowy 2022 Działka 8 600 m2
2 600 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: