Znaleziono 5170 ofert

Sortuj

Skrzydlata

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964545957

1 622 m2   120,00 PLN/m2
     
194 640,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964545956

982 m2   355,40 PLN/m2
     
349 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964545955

1 286 m2   272,16 PLN/m2
     
350 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964545954

1 100 m2   119,00 PLN/m2
     
130 900,00 PLN szczegóły
Lokalna

Działka (Usługowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964545949

11 328 m2   225,00 PLN/m2
     
2 548 800,00 PLN szczegóły
Jana Henryka Dąbrowskiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964546024

44 m2 2 Pokoje 9 431,82 PLN/m2
Piętro 1 z (4)    
415 000,00 PLN szczegóły
Słowacka

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964545941

58,65 m2 3 Pokoje 8 320,55 PLN/m2
Piętro 4 z (4) Rok budowy 1980  
488 000,00 PLN szczegóły
Jasna

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964545940

180 m2 4 Pokoje 7 772,22 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2018 Działka 750 m2
1 399 000,00 PLN szczegóły
Zbyszka Godlewskiego

Lokal handlowy/usługowy na sprzedaż

Numer oferty : 34964545939

144,61 m2   8 021,58 PLN/m2
Piętro 0 z (5) Rok budowy 2011  
1 160 001,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546180

71 248 m2   112,28 PLN/m2
     
8 000 000,00 PLN szczegóły
Górnośląska

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964546083

45,96 m2 3 Pokoje 76,15 PLN/m2
Piętro 3 z (10) Rok budowy 1970  
3 500,00 PLN szczegóły
Warszawska

Komercyjny na sprzedaż

Numer oferty : 34964545930

1 187 m2   8 930,08 PLN/m2
     
10 600 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: