Znaleziono 5170 ofert

Sortuj

Makowa

Lokal handlowy/usługowy na wynajem

Numer oferty : 34964545971

110 m2 1 pokoi 36,36 PLN/m2
Piętro 1 z (1) Rok budowy 2015  
4 000,00 PLN szczegóły
Marka Hłaski

Komercyjny na sprzedaż

Numer oferty : 34964545969

73,82 m2   10 837,17 PLN/m2
Piętro 0 z (3) Rok budowy 2008  
800 000,00 PLN szczegóły
Mickiewicza

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964545968

1 572 m2   174,94 PLN/m2
     
275 000,00 PLN szczegóły
Mazowiecka

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964545967

1 071 m2   241,83 PLN/m2
     
259 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964545966

2 016 m2   75,00 PLN/m2
     
151 200,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964545965

2 329 m2   89,74 PLN/m2
     
209 000,00 PLN szczegóły
Letnia

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964545964

1 078 m2   139,15 PLN/m2
     
149 999,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964545963

2 700 m2   50,00 PLN/m2
     
135 000,00 PLN szczegóły
Boczna

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964545962

1 871 m2   1 058,26 PLN/m2
     
1 980 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964545960

1 502 m2   99,87 PLN/m2
     
150 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964545959

3 816 m2   73,11 PLN/m2
     
279 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964545958

1 200 m2   90,83 PLN/m2
     
109 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: