Znaleziono 5170 ofert

Sortuj

Rezedowa

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964545729

263,35 m2 6 pokoi 4 025,06 PLN/m2
  Rok budowy 1996 Działka 617 m2
1 060 000,00 PLN szczegóły
Górska

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964544846

226 m2   4 685,84 PLN/m2
    Działka 600 m2
1 059 000,00 PLN szczegóły

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964545737

540 m2 11 pokoi 3 333,33 PLN/m2
Piętro 0 z (2) Rok budowy 2001 Działka 2 200 m2
1 600 000,00 PLN szczegóły
Klonowa

Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) na sprzedaż

Numer oferty : 34964545753

1 000 m2   107,00 PLN/m2
     
107 000,00 PLN szczegóły
Bolesława Chrobrego

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964545744

173 m2 8 pokoi 3 809,25 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1940 Działka 2 100 m2
659 000,00 PLN szczegóły

Działka (Usługowo-mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964545766

18 479 m2   34,69 PLN/m2
     
641 000,00 PLN szczegóły

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964545762

540 m2 11 pokoi 4 259,00 PLN/m2
Piętro 0 z (2) Rok budowy 2001 Działka 4 200 m2
2 300 000,00 PLN szczegóły
Janowska

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964545760

149,49 m2 4 Pokoje 3 003,55 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1921 Działka 300 m2
449 000,00 PLN szczegóły

Działka (Usługowo-mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964545768

4 979 m2   34,14 PLN/m2
     
170 000,00 PLN szczegóły

Działka (Usługowo-mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964545769

4 500 m2   34,89 PLN/m2
     
157 000,00 PLN szczegóły
Witosa

Hotel/Pensjonat na sprzedaż

Numer oferty : 34964545770

907,20 m2 9 pokoi 9 369,49 PLN/m2
Piętro 0 z (3) Rok budowy 1922 Działka 28 267 m2
8 500 000,00 PLN szczegóły

Działka (Usługowo-mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964545771

4 500 m2   34,89 PLN/m2
     
157 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: