Znaleziono 5170 ofert

Sortuj

Za Cytadelą

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964546304

38,13 m2 2 Pokoje 13 453,97 PLN/m2
Piętro 0 z (1) Rok budowy 1950  
513 000,00 PLN szczegóły

Działka (Usługowo-mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964551464

3 715 m2   1 076,54 PLN/m2
     
3 999 360,00 PLN szczegóły
Jana Spychalskiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964547684

51,53 m2 1 pokoi 17 271,49 PLN/m2
Piętro 1 z (7) Rok budowy 2024  
890 000,00 PLN szczegóły
Na Stoku

Działka (Rolna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546288

7 500 m2   13,17 PLN/m2
     
98 800,00 PLN szczegóły
Ignacego Paderewskiego

Biuro na wynajem

Numer oferty : 34964546281

310 m2 7 pokoi 54,84 PLN/m2
Piętro 2 z (4) Rok budowy 1920  
17 000,00 PLN szczegóły
Ignacego Paderewskiego

Biuro na wynajem

Numer oferty : 34964546280

145 m2 7 pokoi 55,00 PLN/m2
Piętro 2 z (4) Rok budowy 1920  
7 975,00 PLN szczegóły
Orła Białego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964546275

48,80 m2 2 Pokoje 9 405,74 PLN/m2
Piętro 13 z (18) Rok budowy 1990  
459 000,00 PLN szczegóły
Za Strzelnicą

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546274

1 056 m2   390,00 PLN/m2
     
411 840,00 PLN szczegóły

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964546267

253 m2 8 pokoi 3 537,55 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2009 Działka 988 m2
895 000,00 PLN szczegóły
Adama Mickiewicza

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546269

114 m2 6 pokoi 2 622,81 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1933 Działka 354 m2
299 000,00 PLN szczegóły

Działka (Rekreacyjna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546302

5 957 m2   44,00 PLN/m2
     
262 108,00 PLN szczegóły
Ks. Biskupa Wincentego Tymienieckiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964546266

64,77 m2 1 pokoi 9 248,00 PLN/m2
Piętro 1 z (6)    
599 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: