Znaleziono 5160 ofert

Sortuj

Działka (Rekreacyjna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964537430

3 240 m2   100,31 PLN/m2
     
325 000,00 PLN szczegóły

Działka (Rekreacyjna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964537431

3 097 m2   100,10 PLN/m2
     
310 000,00 PLN szczegóły
Cylichowska

Dom (Szeregowy) na sprzedaż

Numer oferty : 34964505162

117,52 m2 4 Pokoje 9 785,57 PLN/m2
Piętro 0 z (1) Rok budowy 2025 Działka 151,60 m2
1 150 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964537429

3 000 m2   199,17 PLN/m2
     
597 500,00 PLN szczegóły
Henryka Siemiradzkiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964503552

84,60 m2 4 Pokoje 11 229,31 PLN/m2
Piętro 1 z (4) Rok budowy 1940  
950 000,00 PLN szczegóły
Źrebaka

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964543884

100 m2 10 pokoi 7 990,00 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2026 Działka 46 021 m2
799 000,00 PLN szczegóły
Międzyblokowa

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964544080

41,32 m2 2 Pokoje 36,30 PLN/m2
Piętro 4 z (4)    
1 500,00 PLN szczegóły

Działka (Mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964538246

1 200 m2   130,00 PLN/m2
     
156 000,00 PLN szczegóły
Przewodowa

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964495883

370 m2 7 pokoi 7 756,76 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 1992 Działka 2 300 m2
2 870 000,00 PLN szczegóły
Jarosława Dąbrowskiego

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964544137

38 m2 1 pokoi 78,00 PLN/m2
Piętro 2 z (3)    
2 950,00 PLN szczegóły
Podłużna

Dom (Bliźniak) na sprzedaż

Numer oferty : 34964544091

159,23 m2 5 pokoi 12 554,17 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2009 Działka 428 m2
1 999 000,00 PLN szczegóły
Zamknięta

Biuro na sprzedaż

Numer oferty : 34964542155

217,58 m2 12 pokoi 14 937,03 PLN/m2
Piętro 2 z (3) Rok budowy 2016  
3 250 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: