Znaleziono 5161 ofert

Sortuj

Dom (Dworek) na sprzedaż

Numer oferty : 34964510391

800 m2 11 pokoi 17 375,00 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2017 Działka 24 000 m2
13 900 000,00 PLN szczegóły

Lokal handlowy/usługowy na wynajem

Numer oferty : 34964510564

54 m2 2 Pokoje 28,00 PLN/m2
     
1 500,00 PLN szczegóły

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964521615

120 m2 4 Pokoje 3 875,00 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2026 Działka 900 m2
465 000,00 PLN szczegóły

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964487824

180 m2 5 pokoi 6 638,89 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2016 Działka 21 764 m2
1 195 000,00 PLN szczegóły

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964519147

52,97 m2 2 Pokoje 7 929,02 PLN/m2
Piętro 6 z (10)    
420 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964531954

3 900 m2   75,00 PLN/m2
     
292 500,00 PLN szczegóły
Tucholska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964507523

55,40 m2 3 Pokoje 7 563,18 PLN/m2
Piętro 1 z (11) Rok budowy 1981  
419 000,00 PLN szczegóły
Zachodnia

Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) na sprzedaż

Numer oferty : 34964506758

4 750 m2   220,00 PLN/m2
     
1 045 000,00 PLN szczegóły

Działka (Rekreacyjna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964517138

360 m2   397,22 PLN/m2
     
143 000,00 PLN szczegóły
Mileszki

Działka (Rolna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964474207

2 738 m2   129,99 PLN/m2
     
355 900,00 PLN szczegóły

Działka (Rekreacyjna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964517142

320 m2   215,63 PLN/m2
     
69 000,00 PLN szczegóły
Rokicińska

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964510970

450 m2   555,56 PLN/m2
     
250 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: