Znaleziono 5161 ofert

Sortuj

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964552123

4 180 m2   39,00 PLN/m2
     
163 020,00 PLN szczegóły

Działka (Rekreacyjna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964552122

1 290 m2   123,26 PLN/m2
     
159 000,00 PLN szczegóły
Litewska

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964552129

54 m2 3 Pokoje 98,15 PLN/m2
Piętro 2 z (2)    
5 300,00 PLN szczegóły
Olszankowa

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964552111

1 100 m2   250,00 PLN/m2
     
275 000,00 PLN szczegóły
Rozłogi

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964552104

40 m2 1 pokoi 47,50 PLN/m2
Piętro 2 z (4)    
1 900,00 PLN szczegóły
Białej Floty

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964552113

53 m2 2 Pokoje 98,11 PLN/m2
Piętro 2 z (7) Rok budowy 2021  
5 200,00 PLN szczegóły
Fabryczna

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964552097

38,24 m2 2 Pokoje 18 959,21 PLN/m2
Piętro 9 z (16) Rok budowy 1968  
725 000,00 PLN szczegóły
Grochowska

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964552119

50 m2 2 Pokoje 80,00 PLN/m2
Piętro 1 z (4) Rok budowy 1958  
4 000,00 PLN szczegóły
Żabia

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964552485

269,50 m2 6 pokoi 3 562,15 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 1989 Działka 1 163 m2
960 000,00 PLN szczegóły
Sokratesa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964552118

87,60 m2 4 Pokoje 19 394,98 PLN/m2
Piętro 7 z (7) Rok budowy 2008  
1 699 000,00 PLN szczegóły
Stanisławy Fleszarowej-Muskat

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964552080

76,91 m2 3 Pokoje 14 289,00 PLN/m2
Piętro 0 z (3) Rok budowy 1997  
1 099 000,00 PLN szczegóły
Podolska

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964552072

141,30 m2 4 Pokoje 13 934,89 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2005 Działka 615 m2
1 969 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: