Znaleziono 5161 ofert

Sortuj

Jana Kochanowskiego

Dom (Wolnostojący) na wynajem

Numer oferty : 34964552171

140 m2 4 Pokoje 32,14 PLN/m2
Piętro z (1)   Działka 600 m2
4 500,00 PLN szczegóły
Mieczysława Wolfkego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964552170

52 m2 2 Pokoje 12 692,31 PLN/m2
Piętro 9 z (9) Rok budowy 1988  
660 000,00 PLN szczegóły
Stanisława Konarskiego

Komercyjny na sprzedaż

Numer oferty : 34964552162

300 m2   3 866,67 PLN/m2
Piętro 2 z (2) Rok budowy 2025  
1 160 000,00 PLN szczegóły
Widawska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964552158

69,10 m2 3 Pokoje 14 182,34 PLN/m2
Piętro 5 z (8) Rok budowy 1988  
980 000,00 PLN szczegóły
Aleja Krakowska

Warsztat na wynajem

Numer oferty : 34964552151

183,50 m2   46,32 PLN/m2
     
8 500,00 PLN szczegóły
Lwowska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964552147

38,79 m2 2 Pokoje 13 121,94 PLN/m2
Piętro 1 z (5) Rok budowy 2020  
509 000,00 PLN szczegóły
Środkowa

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964552144

1 800 m2   827,78 PLN/m2
     
1 490 000,00 PLN szczegóły
Powstańców Wielkopolskich

Dom (Bliźniak) na sprzedaż

Numer oferty : 34964552143

126 m2 4 Pokoje 8 333,33 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2011 Działka 500 m2
1 050 000,00 PLN szczegóły
Parkowa

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964552130

485 m2 8 pokoi 4 121,65 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2007 Działka 6 240 m2
1 999 000,00 PLN szczegóły
Wypoczynkowa

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964552126

1 086 m2   280,00 PLN/m2
     
304 080,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964552125

1 745 m2   198,85 PLN/m2
     
347 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964552124

1 518 m2   46,11 PLN/m2
     
70 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: