Znaleziono 5140 ofert

Sortuj

Hugona Kołłątaja

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964533337

87,79 m2 2 Pokoje 9 670,81 PLN/m2
Piętro 5 z (5) Rok budowy 1920  
849 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964535700

10 347 m2   106,31 PLN/m2
     
1 100 000,00 PLN szczegóły

Działka (Rekreacyjna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964510827

984 m2   81,10 PLN/m2
     
79 800,00 PLN szczegóły

Działka (Siedliskowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964534147

6 700 m2   29,70 PLN/m2
     
199 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964519187

1 013 m2   105,00 PLN/m2
     
106 365,00 PLN szczegóły

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964534151

64 m2 3 Pokoje 3 109,38 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1950 Działka 6 700 m2
199 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964519365

883 m2   105,00 PLN/m2
     
92 715,00 PLN szczegóły

Działka (Rolna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964505807

22 641 m2   2,52 PLN/m2
     
57 000,00 PLN szczegóły
Siedliskowa

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964513165

1 418 m2   253,88 PLN/m2
     
359 999,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964506357

1 165 m2   110,04 PLN/m2
     
128 200,00 PLN szczegóły
Nałęczowska

Obiekt na sprzedaż

Numer oferty : 34964534862

3 652 m2 88 pokoi 2 423,33 PLN/m2
Piętro z (3) Rok budowy 1995 Działka 5 733 m2
8 850 000,00 PLN szczegóły

Działka (Inwestycyjna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964519581

13 000 m2   53,85 PLN/m2
     
699 999,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: