Znaleziono 5140 ofert

Sortuj

Działka (Usługowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964535349

1 136 m2   396,13 PLN/m2
     
450 000,00 PLN szczegóły

Działka (Rolna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964550144

7 760 m2   12,89 PLN/m2
     
100 000,00 PLN szczegóły
Legionowa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964551110

115,82 m2 5 pokoi 9 454,33 PLN/m2
Piętro 1 z (2) Rok budowy 2019  
1 095 000,00 PLN szczegóły
Bolesława Prusa

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964537800

180 m2 6 pokoi 7 777,78 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 1995 Działka 500 m2
1 400 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964535565

1 518 m2   158,10 PLN/m2
     
240 000,00 PLN szczegóły

Działka (Mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964454650

1 359 m2   183,22 PLN/m2
     
249 000,00 PLN szczegóły

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964536478

169 m2 6 pokoi 10 059,17 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2008 Działka 1 663 m2
1 700 000,00 PLN szczegóły
Adama Prażmowskiego

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964535825

240 m2 5 pokoi 10 375,00 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2011 Działka 1 069 m2
2 490 000,00 PLN szczegóły
Kłobucka

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964537861

28,90 m2 1 pokoi 29 802,77 PLN/m2
Piętro 4 z (10) Rok budowy 2023  
861 300,00 PLN szczegóły

Działka (Mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964535744

934 m2   288,01 PLN/m2
     
269 000,00 PLN szczegóły
Kościuszki

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964511805

42,70 m2 2 Pokoje 6 963,93 PLN/m2
Piętro 1 z (4) Rok budowy 1970  
297 360,00 PLN szczegóły
Kłobucka

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964534516

47 m2 2 Pokoje 16 808,51 PLN/m2
Piętro 5 z (7) Rok budowy 2015  
790 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: