Znaleziono 5140 ofert

Sortuj

Wodociągowa

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964552669

187 m2 5 pokoi 4 679,14 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1960 Działka 511 m2
875 000,00 PLN szczegóły
Bakalarska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964552705

45,28 m2 2 Pokoje 17 204,00 PLN/m2
Piętro 0 z (5) Rok budowy 2018  
779 000,00 PLN szczegóły
Letniskowa

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964552665

3 333 m2   210,02 PLN/m2
     
700 000,00 PLN szczegóły
Cmentarna

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964552662

129 m2 3 Pokoje 6 968,99 PLN/m2
Piętro 4 z (4) Rok budowy 1906  
899 000,00 PLN szczegóły
Przejezdna

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964552661

47 m2 3 Pokoje 13 787,23 PLN/m2
Piętro 1 z (3) Rok budowy 2016  
648 000,00 PLN szczegóły
Stefana Czarnieckiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964552651

63,50 m2 3 Pokoje 5 039,37 PLN/m2
Piętro 2 z (4) Rok budowy 1936  
320 000,00 PLN szczegóły
Grunwaldzki

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964552645

20,60 m2 1 pokoi 20 339,81 PLN/m2
Piętro 1 z (9) Rok budowy 2014  
419 000,00 PLN szczegóły
Ogrodowa

Dom (Szeregowy) na sprzedaż

Numer oferty : 34964552642

137 m2 6 pokoi 5 248,00 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1991 Działka 308 m2
719 000,00 PLN szczegóły
Sadowa

Dom (Bliźniak) na sprzedaż

Numer oferty : 34964552653

160 m2 4 Pokoje 8 687,50 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2022 Działka 700 m2
1 390 000,00 PLN szczegóły
Łąkowa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964552634

96,42 m2 4 Pokoje 23 853,97 PLN/m2
Piętro 2 z (2) Rok budowy 2024  
2 300 000,00 PLN szczegóły
Ludwika Kondratowicza

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964552601

56,31 m2 2 Pokoje 18 380,39 PLN/m2
Piętro 7 z (8) Rok budowy 2016  
1 035 000,00 PLN szczegóły
Giełdowa

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964552655

86 m2 3 Pokoje 76,00 PLN/m2
Piętro 3 z (5)    
6 500,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: